Menu👇

Menu👇

De nieuwe wereld vanuit energetisch perspectief

De nieuwe wereld. Er wordt veel over gesproken. Vaak gaat het dan over oude systemen en structuren die uit hun voegen barsten en niet langer functioneren. Maar, er is nog een veel belangrijker aspect als we het hebben over de nieuwe wereld: de energie op aarde is nu compleet anders dan wat we altijd gewend waren en dit blijft de rest van ons huidige leven zo. Het zal alleen nog maar meer worden. 

Shifts naar een nieuwe wereld

Tijdens de transitie van aarde-energie naar luchtenergie hebben er talloze shifts plaatsgevonden, zowel bij alle levende organismen op de aarde als bij de aarde zelf. 

Zo zijn er bewustzijnslagen ontstaan. Deze helpen je om meer focus te hebben op het aangaan van je levenslessen en gelijkgestemden te treffen om samen de nieuwe werkelijkheid mee te creëren. Ook heeft er een energetische T-splitsing plaatsgevonden tussen angst en vertrouwen. Daarnaast is er ‘Christ consciousness’ doorgebroken. Dit is een energievorm, het staat los van religie, iedereen kan er een verbinding mee maken. Verder zijn bij iedereen filters weggevallen, waardoor dimensies beter zichtbaar zijn en we gevoeliger zijn voor externe energie

Nieuw besturingssysteem van de aarde

Maar de belangrijkste verandering is het nieuwe besturingssysteem van de aarde. Zoals in het boek Je last beschreven, zitten er hogere intelligentievormen achter het besturingssysteem van de aarde. Het oude systeem is vervangen door een nieuw systeem, waardoor de verdeling van de macht tussen het duister en licht is verschoven. 

Dit heeft een uitwerking op alles op aarde. Het oude systeem bestaat nog wel en je kunt jouw leven er nog in afmaken, maar realiseer je dat er geen ‘leven’ meer in zit. 

Je kunt het vergelijken met een nieuw besturingssysteem of softwaresysteem van computers. Op een gegeven moment wordt het oude systeem niet langer ondersteund en beheerd. Je kunt er nog mee werken, maar echt soepel functioneert het niet meer en je weet dat er geen ontwikkeling meer plaatsvindt. Dat is met het besturingssysteem van de aarde net zo. 

Het besturingssysteem van de aarde is leidend voor de bandbreedte aan levenspaden van de aarde. We staan als het ware voor een kruispunt van levenspaden. Welke afslag we nemen, en daarmee welk levenspad we inslaan, hangt af van de energie van ons collectieve bewustzijn. Meer over het levenspad van de aarde en de invloed hiervan op jouw levenspad.

Alle buitenste planeten veranderen van teken

Uranus is de laatste van de buitenste planeten die van teken verwisselt. Het is uniek dat alle buitenste planeten in zo’n korte periode van teken verwisselen en ook nog eens harmonieuze aspecten (driehoeken en sextielen) met elkaar maken: 

  • Pluto ging op 19 november 2024 volledig over in Waterman en verblijft daar ongeveer 20 jaar, waarvan het zo’n 10 jaar, op en af, out of bounds is. Meer over Pluto in Waterman
  • Neptunus is bezig met de overgang van Vissen naar Ram. Op 26 januari 2026 gaat het volledig over in Ram en de planeet verblijft daar ongeveer 14 jaar. Meer over Neptunus in Ram en over Neptunus in laatste graad Vissen
  • Uranus is bezig met de overgang van Stier naar Tweelingen. Op 26 april 2026 gaat het volledig over in Tweelingen waar het zo’n 7 jaar zijn werk doet. Meer over Uranus in Tweelingen
  • Saturnus is ook bezig met de overgang van Vissen naar Ram. Op 14/15 februari 2026 gaat het volledig over in Ram en de planeet doet daar zo’n 2,5 jaar zijn werk. Meer over Saturnus in Ram

Jupiter is op 9 juni 2025 verschoven van Tweelingen naar Kreeft. Jupiter verblijft ongeveer 1 jaar in een teken, dus dat is op zich niet heel bijzonder. Maar, Jupiter maakt een vierkant met Saturnus en Neptunus in Ram op het moment dat het Kreeft in gaat, en dit vindt plaats op de wereld-as. Meer over Jupiter in Kreeft

Concrete invulling nieuwe wereld

Oké, een nieuwe wereld dus. Maar wat betekent dit concreet en hoe kan ik daar het beste invulling aan geven? Hoe de fysieke wereld er precies uit komt te zien, is afhankelijk van talloze factoren. Het is ook niet iets van vandaag op morgen. Het zal jaren, misschien wel decennia duren. Wereldwijd zitten we momenteel nog in de afbraakfase. Toch kun jij parallel daaraan werken aan opbouw en ontwikkeling.  

Hoewel de fysieke richting wellicht nog niet zichtbaar is, is er al wel een energetische richting. De hogere energiefrequentie werkt veel meer op niet-fysieke informatieoverdracht en gedachtekracht dan de lagere aardende energie. Het is dus belangrijk om hiermee te leren omgaan en dit bewust te leren sturen. Daarnaast is er een verschuiving van centraal naar decentraal en van autoritair (gestuurd worden) naar autoriteit (zelfsturing). 

Concreet betekent dit, onder meer:

Want alleen dan ben je in staat om boven je eigen (beperkte) denkwijze uit te stijgen, een connectie te maken met innovatieve ideeën die passen bij jouw essentie en bewustzijnsniveau, en mensen op je pad te treffen die je helpen met het realiseren ervan.  

De buitenwereld zoals jij die ervaart komt voort uit je eigen binnenwereld. En met jouw binnenwereld creëer je jouw buitenwereld. Onder meer doordat je met je overtuigingen, gedachten, houding en gedrag metafysische wetten en krachten activeert die situaties uitwerken. 

De wereld kan vergaan, maar dat wil niet zeggen dat jouw wereld ook vergaat. Jij bent de creator van jouw belevingswereld: creëer je eigen paradijs op aarde.

Onze visie voor een nieuwe wereld

10 april 2026 start opleiding Persoonlijk en spiritueel leiderschap

Wil je niet steeds meebewegen met of opgeslokt worden door andermans energie, keuzes en emoties? Maar wil je ontdekken wie jij bent en wat jij wil, leren bij jezelf te blijven, eigen keuzes te maken en grenzen te herkennen en aangeven? Wil je dingen in jezelf oplossen, zodat je kunt groeien en je leven kunt omvormen naar aangenaam leven zoals jij wil? Doe de opleiding Persoonlijk en spiritueel leiderschap.

27 dagdelen + 4 individuele sessies waarvan 23 met healing!

Er is beperkt plek, meld je nu aan.

Lees verder
Helder bergmeer omringd door groene heuvels onder een blauwe lucht.

11 t/m vrijdag 15 mei 2026 Healing holiday

Het thema van deze healing holiday is ‘Ik wil en ik kan‘. De healing holiday is een afwisseling van healing, inzichten en inspiratie op verschillende bijzondere locaties; heilige plekken, magische plekken, krachtige plekken. En dat met gelijkgestemden op een ontspannen manier. 

Je 5 dagen onderdompelen in een wereld van rust, ruimte en natuur. De hele setting hier is gericht op persoonlijke ontwikkeling, bij je eigen natuur komen en in je kracht staan. 

Er is beperkt plek, reserveer nu alvast je plek.

Lees verder

Boekenserie Je zijn, Je wil, Je last en Je kracht

4 boeken die samen een systemisch geheel vormen. Van inzicht in je energiesysteem tot het bewust inzetten van je kracht.

De boeken maken zichtbaar wat onder de oppervlakte van je leven werkt en laten zien hoe je dit bewust inzet, richting geeft en transformeert. 

Foto van de boeken Je zijn, Je wil, Je last en Je kracht

De 4 delen:

Je zijn

Foto van het boek Je zijn Vanuit je zijn heb je toegang tot alles wat jij nodig hebt: kom in je kracht Astrid van Pluuren en Jarno Tiethoff

Als je inzicht wilt in je energiesysteem en wilt leren je energie te reinigen en af te schermen.

Lees verder

Je wil

Foto van het boek Je last Krijg wat je wil met behulp van de universele wetten en krachten Astrid van Pluuren en Jarno Tiethoff

Als je bewust richting wilt geven aan wat je creëert.

Lees verder

Je last

Foto van het boek Je last Van een harde les naar een stuwende kracht: transformeer je karma Astrid van Pluuren en Jarno Tiethoff

Als patronen zich blijven herhalen en je ballast wilt transformeren.

Lees verder

Je kracht

Foto van het boek Je kracht Je kracht Belichaam de realiteit van je ware kracht Astrid van Pluuren en Jarno Tiethoff

Als je dieper wilt begrijpen hoe andere realiteiten doorwerken en hoe je jouw kracht bewust inzet.

Lees verder

Je zijn

Foto van het boek Je zijn Vanuit je zijn heb je toegang tot alles wat jij nodig hebt: kom in je kracht Astrid van Pluuren en Jarno Tiethoff

Als je inzicht wilt in je energiesysteem en wilt leren je energie te reinigen en af te schermen.

Lees verder

Je wil

Foto van het boek Je last Krijg wat je wil met behulp van de universele wetten en krachten Astrid van Pluuren en Jarno Tiethoff

Als je bewust richting wilt geven aan wat je creëert.

Lees verder

Je last

Foto van het boek Je last Van een harde les naar een stuwende kracht: transformeer je karma Astrid van Pluuren en Jarno Tiethoff

Als patronen zich blijven herhalen en je ballast wilt transformeren.

Lees verder

Je kracht

Foto van het boek Je kracht Je kracht Belichaam de realiteit van je ware kracht Astrid van Pluuren en Jarno Tiethoff

Als je dieper wilt begrijpen hoe andere realiteiten doorwerken en hoe je jouw kracht bewust inzet.

Lees verder

Uitgelicht: Meditatie-healingen

Alles over:

Opleidingen en healingprogramma's: persoonlijke en spirituele ontwikkeling

Healingprogramma Familie

Familiekarma, rollen binnen de familie en energie in de familielijn die van generatie op generatie wordt doorgegeven.

4 healingen, volgen wanneer het jou uitkomt!

Lees verder

Online sessie met healing: kijken wanneer het jou uitkomt

Slechts 15 euro per sessie.