Oefening Energetisch begroeten | connectie op een dieper level

Het hoger bewustzijn van mensen, hun ware zelf, staat vaak ‘los’ van hun bewustzijn op aarde. Mensen kunnen dus fysiek wel heel hard “Nee.” roepen, maar dat wil niet zeggen dat hun ware zelf er ook zo in staat. 

Door de personen energetisch te begroeten en wetten te activeren, spreek je hen aan via hun ware zelf. Laat dit via de engelen verlopen, zodat het gaat zoals het bedoeld is. Want, je kunt wel iets forceren (de ander dwingen), maar dat krijg je altijd weer terug.

Energetisch begroeten

  • Maak in gedachten een connectie met de piramide van de rozen. Dit doe je door het simpelweg te benoemen, het maakt niet uit als je het niet voor jezelf kunt visualiseren.
  • Haal in gedachten een halloroos naar voren. Ook dit doe je door het te benoemen.
  • Vraag je hoofdgids om de halloroos te sturen naar  (benoem de personen of het betreffende gesprek). 
  • Als antwoord krijg je een halloroos terug en komt er een verbinding tussen de rozen tot stand.
  • Op energetisch niveau heb je nu je een verbinding gemaakt.

Energetisch begroeten, onderdeel van energetische campagne

Energetisch begroeten is de eerste stap in energetische gespreksbeïnvloeding wat een onderdeel is van een energetische campagne. Dit staat uitgebreid beschreven in het boek Je wil; krijg wat je wil met behulp van de metafysische wetten. 

Wil jij niet alleen de oefeningen doen, maar ook af van belemmerende (gedrag)patronen, overtuigingen en gedachten? Volg dan een van de spirituele opleidingen of healingprogramma’s. Deze geven je de benodigde inzichten en helpen je met behulp van healingen op een zachte manier om deze belemmeringen en blokkades op te lossen.  

Wil je graag meer achtergrondinformatie bij de oefeningen en weten hoe het precies zit energetisch? Lees dan de boeken Je zijn en Je wil. 

Je zijn, vanuit je zijn heb je toegang tot alles wat jij nodig hebt: kom in je kracht | Spiritueel boek | Astrid van Pluuren en Jarno Tiethoff

Boek Je zijn

Dit boek:

  • geeft inzicht in alle lagen van je energiesysteem, wat daarop van invloed is en hoe je hier zelf invloed op uitoefent. Zowel energetisch als praktisch. 
  • bevat oefeningen om je te ontdoen van energie die niet van jou is en om je energieveld af te schermen. 
  • staat vol tips waarmee jij je energiesysteem naar een hogere frequentie tilt.
Je wil | Krijg wat je wil met behulp van de universele wetten en krachten | Astrid van Pluuren en Jarno Tiethoff

Boek Je wil

Op de juiste tijd op de juiste plek het juiste doen. Wanneer alles samenvalt en het nog beter uitpakt dan dat je zelf had kunnen bedenken. Daar heb je meer invloed op, dan je denkt. Hoe? Door mee te bewegen op de ritmes en cycli van het universum en bewust metafysische wetten te activeren.  

Dit boek geeft inzicht in de metafysische wetten en krachten die van invloed zijn op wat, hoe en wanneer je creëert en manifesteert.