Lead to Change
Of je nu een eigen bedrijf hebt, leidinggevende functie of meer sturing wilt op je eigen carrière. Veel mensen werken fysiek heel hard om iets te bereiken, zonder te kijken naar de energetische kant. Terwijl je daarmee juist de grote veranderingen teweegbrengt.
Bedrijfshealing
Door projecties, medewerkers en klanten wordt je bedrijf een kant op geduwd. Met een bedrijfshealing stuur je het weer in de juiste richting.
Meer leiderschap in je werk
Veel van wat zich voordoet op je werk, komt voort uit overtuigingen, blokkades en plafonds. Doorbreek dit door de energetische oorzaak op te lossen.
Een nieuwe baan? Energetische tips
Wil je een nieuwe baan of heb je een nieuwe baan? Vergeet niet de energetische setting aan te passen op je wens of de nieuwe situatie.
Energie binnen afdelingen en teams
De werking van energie in de organisatie
Geeft inzicht in de werking van energie en hoe dat doorwerkt in de organisatie en prestaties plus (privé)leven van medewerkers. Pakket bevat presentatie, energetische APK en boek Je zijn.
Invloed van metafysische wetten op het bedrijf
Inzicht in de metafysische wetten, de uitwerking ervan op het bedrijf en de invloed die dit heeft op de prestaties en resultaten. Plus handvatten om hier meer sturing aan te geven.
Spiritueel leiderschap
Spiritueel leiderschap
Spiritueel leiderschap is vanuit je intuïtie sturing geven. Het kenmerkt zich door aanvoelen wat er nodig is en weten wat je moet doen.
Opleiding Persoonlijk en spiritueel leiderschap
Of je nu een eigen bedrijf hebt, leidinggevende functie of meer sturing wilt op je eigen carrière en je eigen leven. Deze opleiding is voor iedereen die vanuit eigen essentie en kracht wil leven, creëren en manifesteren. Zowel privé als zakelijk.
Op maat
Of het nu gaat om het herijken van de visie en missie, inspiratie opdoen of alle neuzen dezelfde kant op krijgen, soms is het nodig om hier als team in een totaal andere setting mee aan de slag te gaan. Hiervoor bieden wij programma’s op maat op onze locatie Linya. En advies- en coachingstrajecten (op afstand).
Begeleiding door Astrid
Vaak komt tijdens analyse naar voren dat de visie, missie en strategie van de organisatie op zichzelf staat. De mensen, processen en tooling zijn er niet voor geëquipeerd en op ingericht. Met andere woorden, het gedrag van de organisatie sluit niet aan bij de gewenste verandering. Wil je een verandering, handel daarnaar. Ingewikkeld?
“Complexe materie bestaat uit talloze eenvoudige onderdelen. Ik doorzie situaties, weet de juiste vragen te stellen en tot de kern door te dringen. Door dat te verhelderen en te verwoorden, geef ik mensen en organisaties de inzichten die nodig zijn om de volgende stappen te kunnen zetten.”
